Výmena, vrátenie alebo reklamácia tovaru

V prípade, že Vám bude tovar doručený poškodený, tak nás informujte, ihneď po zistení, výhradne e-mailom na info(na)aboutel(tecka)cz. Vždy uveďte číslo Vašej objednávky a do prílohy priložte fotografie poškodeného tovaru, tak aby sme ho mohli reklamovať u prepravcu.

Pri nákupe cez internetový obchod máte podľa § 1829 Občianskeho zákonníka ako spotrebiteľ právo od zmluvy do 14 kalendárnych dní od prevzatia zásielky bez udania dôvodu odstúpiť. Ak odstúpi spotrebiteľ od zmluvy, je povinný odovzdať alebo zaslať späť tovar v lehote najneskôr do 14 dní od odstúpenia od zmluvy. Tovar nám posielajte v pôvodnom obale s vytlačeným formulárom na vrátenie tovaru.

Tovar na výmenu (pri objednaní zlého náhradného dielu alebo spotrebiča) zasielajte späť na našu adresu nepoužitý, v originálnom obale as vytlačeným formulárom pre vrátenie tovaru. Do formulára na vrátenie tovaru uveďte akú výmenu požadujete. Pre identifikáciu správneho náhradného dielu nezabudnite vyplniť údaje zo štítku spotrebiča. Tovar Vám bude následne vymenený. V takom prípade už poštovné znova neúčtujeme.

Tovar nesmie byť použitý alebo poškodený.

Zakúpený tovar, ktorý chcete reklamovať, nám zašlite spolu s vytlačeným formulárom na vrátenie tovaru.

Na vrátenie peňazí si vyhradzujeme 14 dní od prijatia tovaru. Ďakujeme za pochopenie.

Viac informácií (v právnickej reči) nájdete v obchodných podmienkach.

Adresa pre vrátenie tovaru:

ABOUTEL

Dvorská 476/14a

Liberec 5, PSČ: 46005. Česko

Autorizovaný servis značiek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png