B2B, Veľkoobchod, Opravári

Ste mechanik alebo spoločnosť? Tak ste na správnej adrese!

Máte záujem pravidelne odoberať naše produkty za priaznivé ceny? Ste šikovní mechanici, ktorých baví opravovať alebo Vás dokonca táto činnosť živí, ale ceny za diely sú pre Vás príliš vysoké? Ste spoločnosť, ktorá chce zákazníkovi ponúknuť originálne príslušenstvo a dostať sa tak pred konkurenciu? Nech už je Vaša situácia akákoľvek, tak s nami sa vždy dohodnete.

Máme vlastný prepracovaný systém a skvelý zákaznícky servis.

Začiatkom roku 2020 sme vytvorili systém šitý na mieru každému zákazníkovi, či už je veľký alebo malý. Po prihlásení uvidíte zľavy, ktoré sú individuálne nastavené Vašim potrebám a požiadavkám.

Nenašli ste produkt, ktorý potrebujete? Neviete, ktorý náhradný diel alebo príslušenstvo je vhodné pre konkrétny spotrebič? Žiadny problém! Máme výborný zákaznícky servis. Stačí nám napísať a behom pár minút Váš vysnívaný produkt pristane na webe alebo Vás naň odkážeme. Sme tu stále pre Vás, či už online, na e-maile alebo telefóne.

Zaujali sme Vás? Tak nás kontaktujte! Sme tu vždy pre Vás, už vyše 20 rokov.

Kontakty pre budúcich partnerov:
Telefón: +420 604 653 437

E-mail: info@aboutel.cz

Autorizovaný servis značiek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png