Spoločnosť M+M sevis práčky sa zmenila! Teraz sme ABOUTEL!

Prečo sa spoločnosť M+M sevis práčky zmenila? Jej meno totiž vystihovalo iba malú časť toho, čo sme a čo našim zákazníkom poskytujeme. Naša spoločnosť vznikla už v roku 2000. Na úplnom začiatku stáli len dvaja mechanici, ktorí sa zameriavali iba na práčky. Po 21 rokoch na trhu sme sa rozrástli na firmu s mnohými zamestnancami spolupracujúcimi s medzinárodnými spoločnosťami. Už dlho sme však neboli s názvom aj prezentáciou firmy spokojní, dospeli sme skrátka do bodu, kedy to takto ďalej nešlo a výsledkom bol tento zásadný, nutný a pre každú firmu veľmi ťažký krok. Nie sme už iba servis, ale aj predaj, odborné konzultácie, podpora zákazníkom, profesionálne mentorstvo a poradenstvo pri výbere tovaru. Kto iný má najväčší prehľad o kvalite výrobkov ako ten, kto ich zároveň aj opravuje a pozná tak každú ich skrutku? Na rozdiel od konkurencie nie sme iba predajcovia, ale aj odborníci, technici v elektroobore a špecialisti na kompletné služby - nikdy Vás v tom nenecháme a všetko zariadime. Sortiment sme rozšírili na elektroniku, domáce potreby, drogériu, osvetlenie, kávu, vianočný tovar a mnohé ďalšie pre vás chystáme.

A čo ABOUTEL znamená?

Je to všetko o elektronike, elektre, elektrospotrebičoch a predovšetkým o eláne, ktorý nás napĺňa vždy, keď pre Vás môžeme vykonávať služby.

A prečo keď to funguje?

Jednoducho a jednoducho to u nás celé funguje! Od poradenstva, kúpy, dodania tovaru až po prípadnú reklamáciu - vždy tu pre Vás sme a vždy to bude fungovať. A keď doma niečo nefunguje? Tak to k nám jednoducho prineste a zas to bude fungovať!

Autorizovaný servis značiek

whirpool.png bauknecht.png krups.png gorenji.png hyundai.png mora.png ariston.png tefal.png moulinex.png drazice.png beko.png grundig.png rowenta.png hisense.png tatramat.png mf.png goddess.png blomberg.png